Наша компанія надає послуги з оформлення усіх документів, необхідних щоб отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, та подальшого супроводу цих документів у відповідних інстанціях. Ми гарантуємо результат та заощаджуємо Ваші кошти та час. Ми супроводжуємо проектні матеріали у Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ( колищня СЕС) . Ми маємо багаторічний досвід роботи і плідно співпрацюємо з державними установами, завдяки чому Ви отримаєте гарантований результат.
Відповідно до ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності, можуть здійснюватися після отримання дозволу, який видається територіальним органом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів за погодженням із територіальним органом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони здоров’я.
Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря видається за умови:
– неперевищення протягом терміну їх дії встановлених нормативів екологічної безпеки;
– неперевищення нормативів допустимих викидів забруднюючих речовин стаціонарних джерел;
– дотримання вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин.
Нижче зазначено детальний порядок отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів в атмосферне повітря: 1. Обстеження підприємства з метою виявлення кількості та якості джерел викидів забруднюючих речовин (ЗР); 2. Узгодження умов та підписання договору на виконання робіт; 3. Початок роботи згідно умов договору; 4. Передача замовником, згідно умов договору, вихідних данних про технологічні схеми, потужність виробництва, паспорти ГОУ і т.д.; 5. Розробка інвентаризації стаціонарних джерел викидів ЗР в атмосферу; 6. Визначення групи підприємства згідно переліку (див. додаток 3 до Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів); 7. Якщо підприємство віднесено до І чи ІІ груп, замовляються кліматичні характеристики та фонові концентрації у центральній геофізичній обсерваторії; 8. Визначення географічних координат-центроїду підприємства; 9. Підготовка типової форми стислого резюме з метою ознайомлення з ним громадськості у засобах масової інформації; 10. Публікація у місцевих засобах масової інформації стислого резюме; 11. Розробка документів, які обґрунтовують обсяги викидів ЗР; 12. Отримання листа-повідомлення місцевої державної адміністрації щодо наявності чи відсутності зауважень громадян та громадських організацій стосовно публікації стислого резюме у засобах масової інформації (по закінченні 31-денного терміну з моменту публікації); 13. Подача документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів ЗР на розгляд до Державнії служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ; 14. Подача документів (згідно переліку) на розгляд до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації 15. Отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.